Wymarzony efekt w krótkim czasie, dzięki treningowi ems
Wymarzony efekt w krótkim czasie, dzięki treningowi ems
Sierpień 1, 2017
Pokaż wszystkie

EMS Trening, który interesuje Polaków coraz bardziej

EMS Trening, który interesuje Polaków coraz bardziej

Aktywność fizyczna wskazana jest dla każdego z Nas. Obecnie staje się ona wręcz bardzo modna. Biegamy, chodzimy, spacerujemy, a także wykupujemy karnety na siłownie spędzając w nich coraz to liczniejsze popołudnia. Obecnie wśród Polaków coraz popularniejszy staje się nowy trend, nowa odsłona treningów. Są one praktycznie bez wysiłkowe, a efekty naprawdę robią wrażenie.

Stymulacja mięśni impulsami elektrycznymi

Mowa o treningu typu EMS, jest to jedna z najbezpieczniejszych form treningu- prawdopodobieństwo kontuzji jest naprawdę małe w dodatku trening ten nie wiąże się z żadnym wysiłkiem fizycznych, dla ćwiczącego. Stymulacja mięśni odbywa się poprzez działanie impulsów elektrycznych, które docierają do naszych mięśni za pomocą elektrod. Ta elektrostymulacja mięśni, powoduje, że nasze mięśnie otrzymują solidny bodziec.

Przebieg treningu EMS

Trening odbywa się praktycznie bez naszej ingerencji. Nasze działania są zminimalizowane i ograniczone jedynie do ubioru odpowiedniego stroju. Osoba ćwicząca zakłada odpowiednią kamizelkę, która na części pleców, brzucha i klatki piersiowej, będzie przekazywała do mięśni odpowiednią ilość impulsów. W celu zaangażowania wszystkich mięśni naszego ciała, kostium ćwiczącego zawiera również opaski na uda i ramiona. Bardzo ważne jest odpowiednie umiejscowienie kamizelki i opasek, aby przylegały one odpowiednio do konkretnych miejsc na naszym ciele. Aby trening został wykonany w sposób odpowiedni zaleca się odbywanie go przy obecności trenera personalnego lub instruktora, który będzie czuwał nad poprawnością ubioru oraz mocną przekazywanych impulsów. Co ważne, siła impulsów powinna zostać dobrana do preferencji ćwiczącego, aby uniknąć przetrenowania. Moc impulsów, może zostać zwiększana w wyniku postępu treningu. Cały trening naszych mięśni trwa około 30min i angażuje wszystkie 8 grup mięśni jakie znajdują się na naszym ciele.

Zalety treningu EMS

  • Dlaczego warto poświęcić 30 min i zmienić system treningu na ten bardziej nowoczesny?
  • Wskazany zarówno dla osób niewysportowanych jak i aktywnych sportowo
  • Możliwość stosowania treningu bez większych ograniczeń, o każdej porze dnia i nocy
  • Poprawia wytrzymałość organizmu, wygląd sylwetki, a także pozytywnie wypływa na sprawność i siłę ćwiczącego
  • Trenuje mięśnie tułowia trudne do wyćwiczenia podczas tradycyjnego treningu.
  • Ujędrnia mięśnie
  • Trening trwa tylko 30min
  • Brak wysiłku fizycznego
  • Brak kontuzji

Jeśli i ty chcesz zacząć ćwiczyć w ten sposób nie czekaj, trening EMS jest wskazany dla każdego. Używany jest w sporcie wyczynowym jak i hobbistycznym. Od lat wykorzystywany w rehabilitacji.

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies (ciasteczek), zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ok