Zapytaj trenera

Chcesz umówić się na trening? Skorzystaj z formularza.

Trening EMS
Warszawa Bemowo


Lokalizacja trening EMS Warszawa Bemowo

Fat No More

 

10% rabat
dla nowych klientów


Pragniesz zgubić zbędne kilogramy? ..ale nie masz czasu na długie i mozolne treningi na siłowni? Mamy coś, właśnie dla Ciebie. Trening dzięki któremu, wymodelujesz sylwetkę, zgubisz zbędne kilogramy.


Zamów teraz

Trening próbny

49 zł

Jednorazowy


Wypróbuj rewolucyjna metodę treningu EMS w Warszawie. 30 minutowy trening zastępuje 2 godziny na siłowni.

Karnet miesięczny

999 zł

8 treningów


Gwarantujemy, ze już po pierwszym miesiącu osiągniesz satysfakcjonujące rezultaty!

 

Trening EMS Warszawa Bemowo


Słaba kondycja to Twoja bolączka? Liczne urazy i kontuzje to Twoje utrapienie? Piękna, smukła sylwetka to Twoje marzenie? Imponujące mięśnie to Twój cel? Jeżeli na choć jedno pytanie odpowiadasz twierdząco, powinieneś spróbować przygody z EMS!

EMS- nowa odmiana treningu


Wiele osób zaczyna swoją przygodę z ćwiczeniami fizycznymi, zapał do zmian pojawia się zazwyczaj w sylwestrową noc, ale wraz z pierwszymi niepowodzeniami, brakiem natychmiastowo oczekiwanych efektów i bolących zakwasów po pierwszych treningach- odpuszczają. „To nie dla mnie”, „to za ciężkie”, „mój stan zdrowia nie pozwala mi dźwigać sztang”-tak mogą brzmieć „usprawiedliwienia”. Zdecydowanie prościej jest wytrwać w postanowieniach, wybierając trening EMS, Warszawa Bemowo, jest też świetnym miejsce do realizacji tych postanowień. W tym rejonie jest wiele siłowni, które proponują tę formę treningu.

Rosnąca popularność EMS


Elektrostymulacja mięśni znana jest już od dawna, jednak stosunkowo niedawno na tak dużą skale pojawiła się w klubach fitness w całej Europie, także u nas. Pierwotnie stosowano ją jedynie w sesjach rehabilitacyjnych, gdyż pozwala na regenerację mięśni po urazach, wypadkach, chorobach powodujących ich zanik i bólach związanych z układem kostnym. Obecnie trening EMS polecany jest dla każdego, kto boryka się z nadwagą, walczy o upragnioną figurę atlety, chce poprawić kondycję i siłę organizmu, pragnie pozbyć się cellulitu oraz lepiej dotlenić skórę, a także dla każdego, kto ma do tego wskazania medyczne jak: chroniczne bóle szkieletowo-mięśniowe, przywrócenie funkcji mięśniom po chorobach, zapobieganie zakrzepicy poprzez zwiększenie krążenia krwi czy zwiększenie zakresu ruchu stawów i inne.

Elektrostymulacja to w skrócie pobudzanie mięśni do pracy poprzez impulsy elektryczne o danej częstotliwości, czasie trwania i amplitudzie. Parametry te dobiera są zawsze przez wykwalifikowanego trenera na podstawie przeprowadzonego wywiadu z ćwiczącym. Jest to bardzo skuteczna metoda, całkowicie bezinwazyjna i pozwalająca uniknąć urazów i kontuzji, jakich można nabawić się na tradycyjnej siłowni. EMS nie obciąża układu szkieletowego, odciąża także stawy.

Trening szyty na twoją miarę


Trening EMS odbywać się może w grupie bądź indywidualnie, ale zawsze pod bacznym okiem specjalisty. Ćwiczący wyposażony jest w odpowiednią bieliznę oraz przylegający do ciała kombinezon, w którym rozmieszone są elektrody. Dużą zaletą i wyróżnikiem tej metody treningowej w zestawieniu ze zwykłymi ćwiczeniami siłowymi jest to, iż elektrody pobudzają nawet najgłębsze partie mięśniowe, co jest trudne i czasochłonne do osiągnięcia podczas normalnych ćwiczeń. Na pierwsze rezultaty nie trzeba czekać tygodniami- już kilka sesji treningowych daje zauważalne i odczuwalne efekty.

Elektrostymulacja mięśni jest więc wskazana dla każdego- kobiet i mężczyzn, młodszych i starszych osób, amatorów i sportowców- wszystkich, którzy przez stres, przeciążenia, siedzący tryb życia czy zaniedbania żywnościowe zmagają się z bólem lub niezadowalającym stanem fizycznym swojego organizmu. Ten trening to idealny sposób na silne plecy bez bólu, zdrową muskulaturę, sprawność ruchową, piękną skórę i zadowolenie jakie niesie ze sobą wysiłek fizyczny!

 

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies (ciasteczek), zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ok