Wymarzony efekt w krótkim czasie, dzięki treningowi ems
Wymarzony efekt w krótkim czasie, dzięki treningowi ems
Sierpień 1, 2017
Trening EMS, czyli tam gdzie nauka łączy się ze sportem
Trening EMS, czyli tam gdzie nauka łączy się ze sportem
Sierpień 1, 2017
Pokaż wszystkie

Trening EMS, zamiast karnetu na siłownie

Mozole treningi na siłowni nudzą Cię? …a może często twoja wizyta na siłowni kończy się kontuzją. Gdy brakuje ci mobilizacji i dyscypliny by regularnie chodzić na siłownie i dbać o swoją kondycje, skorzystaj z treningu, który nie powoduje kontuzji, jest bezpieczny i co najważniejsze jest skuteczny, a jego efekty widać już po paru sesjach.

EMS- trening który odmieni twoją sylwetkę

O czym mowa? O nowej odmianę bez wysiłkowego treningu, który oddziałuje na nasze mięśnie, bez twojej ingerencji. Cały proces odbywa się dzięki elektro impulsom, które wędrują do naszych mięśni, skurczając i rozkurczając je. Tego typu odmiana treningu jest o wiele bardziej skuteczniejsza, gdyż trenując tradycyjnie, nie zawsze mamy możliwość wyćwiczyć wszystkie partie naszych mięśni. Trening EMS odbywa się praktycznie samoczynnie, bez naszej ingerencji. Po włożeniu na ciało odpowiednich opasek na ramiona i uda oraz specjalnej kamizelki, nasze ciało od razu zaczyna odczuwać proces elektrostymulacji. Zostaje wywołana, odpowiednio dobrana kontrakcja, która oddziałuje na nasze mięśnie, dzięki elektrodą które umieszczone są na początku i na końcu mięśnia, powodując ich skurcze.

Skutki i zalety treningu EMS

Trening tą metodą charakteryzuje się ogromną skutecznością, poprawą wydolności i sprawności. Ujędrnia mięśnie bez obawy o kontuzje i obciążenia dzięki czemu możemy być spokojni o swój kręgosłup i stawy. Często osoby cierpiące na bóle pleców musiały ograniczać albo i nawet rezygnować z wysiłku na siłowni, obecnie dzięki metodzie treningu EMS, bez obaw możemy ćwiczyć mięśnie głębokie, które są odpowiedzialne za kondycje naszych pleców. Z treningów mogą także korzystać osoby po ciężkich kontuzjach i urazach, przyspieszając tym samym powrót do zdrowia i sprawności. To co najważniejsze w każdym treningu to efekty, które można zauważyć gołym okiem, tutaj możemy zauważyć dość szybko. Trening EMS przyczynia się do redukcji tkanki tłuszczowej, wysmuklenia i wyrzeźbienia wymarzonej sylwetki, a także zwiększa masę mięśniową i ujędrnia ciało.

Trening ten jest nowoczesną metodą, a już zdobywa grono zwolenników w Polsce, dzięki swej ogromnej skuteczności. Korzystać z niego mogą zarówno wysportowane osoby, uprawiające sport zawodowo, a także osoby, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę ze sportem.

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies (ciasteczek), zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ok