EMS Trening, który interesuje Polaków coraz bardziej
EMS Trening, który interesuje Polaków coraz bardziej
Sierpień 1, 2017
Trening EMS, zamiast karnetu na siłownie
Sierpień 1, 2017
Pokaż wszystkie

Wymarzony efekt w krótkim czasie, dzięki treningowi ems

Wymarzony efekt w krótkim czasie, dzięki treningowi ems

Zależy Ci na szybkim wymodelowaniu sylwetki? Szukasz odpowiedniego treningu, który zapewni Ci zadowalające efekty? Widoczne efekty, w krótkim czasie, teraz jest to możliwe. Udoskonalenia technologii i nowe rozwiązania trafiły także na siłownie. Tym nowoczesnym rozwiązaniem jest trening EMS charakteryzujący się stymulacją mięśni wysyłanym impulsem elektrycznym.

Trening EMS – korzyści o których powinieneś wiedzieć

Trening EMS jak żaden inny jest najbardziej efektywny, w krótkim czasie angażuje  grup mięśni naszego ciała, bez naszego wysiłku. Cały trening jest skompensowany w czasie 30min. Po pierwszych seriach treningu, możliwy jest odczuwalny dyskomfort, ale wynika to z tego, że mięśnie podjęły prace. O kontuzjach i przeciążeniach nie ma tu mowy, jeśli trenujesz pod okiem trenera lub instruktora. Kolejnym atutem takiego treningu jest możliwość trenowania mięśni, które ciężko jest wyćwiczyć w tradycyjny sposób. Dzięki temu, że nie musimy kupować karnetu na siłownie i wychodzić na nią na kilka godzin dziennie, oszczędzamy czas. Wyniki takiego trenowania są zachwycające. Pierwsze efekty odczuwalne są już od około 4 treningu. Przyczynia się do wysmuklenia sylwetki, ujędrnienia mięśni, czy redukcji tłuszczu i cellulitu. Od lat ta metoda stosowana jest w fizjoterapii i rehabilitacji, pomaga przy bólach pleców. Z treningu EMS korzystają zarówno zawodowi sportowcy jak i amatorzy.

Na czym polega trening EMS

Trening ten odbywa się poprzez stymulacje mięśni, dzięki impulsom elektrycznym. Docierają one do naszego ciała za pomocą specjalnej kamizelki na tułowie i opasek, które zakłada się na ramiona i uda.  Warto trenować pod okiem specjalisty, który zadba o dobre ułożenie opasek jak i dobierze odpowiednią siłę wysyłanych impulsów do naszego ciała. Elektro symulator wysyła do naszego ciała impulsy, które powodują kontrakcje- skurcz i rozkurcz mięśnia. Intensywność pojawiających się impulsów musi być odczuwalna, a ruch mięśni musi być zauważalny gołym okiem. Jednak nie może on być zbyt silny. Wraz z zaawansowaniem treningu i wzrostem ich ilości, moc impulsów może zostać powiększana. Proces treningu jest zapisywany przez urządzenie na karcie z chipem. Możemy obserwować swoje postępy.

Jeśli i ty chcesz popracować nad swoją sprawnością, oraz poprawić jędrność ciała skorzystaj z treningu EMS i obserwuj jak szybko pojawiają się efekty.

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies (ciasteczek), zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ok